Aktualności

środa, 11 Sierpień 2021, 13:36 | Brak komentarzy »

Dostępny w polskiej dystrybucji, wraz ze wsparciem technicznym, gwarancją i zapleczem serwisowym.

Wyposażony w wysoce precyzyjną inercyjną jednostkę pomiarową (IMU) odbiornik Oscar ULTIMATE firmy Tersus to nowa generacja odbiornika GNSS z kompensacją przechyłu.
Pozwala użytkować IMU bez kalibracji i jest odporny na zakłócenia magnetyczne.
Oscar cechuje się bardzo wysoką jakością wykonania, bezawaryjnością i zapewnia niespotykaną dotąd elastyczność i wydajność podczas pracy. Pomiary z i bez kompensacji (IMU) są w pełni powtarzalne.
Autorska płyta główna Tersus GNSS z czterema konstelacjami zapewnia wysoką dokładność a zastosowana antena skraca czas inicjalizacji (TTFF) i cechuje się wydajnym działaniem przeciwzakłóceniowym, eliminując efekt wielodrożności.

Fałszywy, forsowany przez oprogramowanie FIX, w przypadku OSCAR nie występuję.
To dzięki wysokowydajnej antenie GNSS i autorskim algorytmom o nazwie „NeverWrong” stawiający rzeczywistą dokładność pomiaru punktu ponad matematyczny priorytet rozwiązania FIX. 🎯


Czwartek, 13 Maj 2021, 12:24 | Brak komentarzy »

Kontroler TC50 to wytrzymały, wielofunkcyjny kontroler danych z 5-calowym ekranem dotykowym HD czytelnym w słońcu i klawiaturą alfanumeryczną.
Wyposażony w potężny ośmiordzeniowy procesor i system operacyjny Android, idealnie nadaje się do adaptacji z dedykowanym oprogramowaniem Nuwa Tersus.
Dzięki profesjonalnej klasie ochrony IP68 jest wytrzymały i niezawodny w trudnych warunkach. Bateria lito


środa, 12 Maj 2021, 14:40 | Brak komentarzy »

Tersus jest wiodącym dostawcą rozwiązań w zakresie Globalnego Systemu Nawigacji Satelitarnej (GNSS). Nasza oferta i usługi mają na celu zapewnienie przystępnego cenowo pozycjonowania z centymetrową precyzją w zastosowaniach na dużą skalę. Firma Tersus GNSS inc. została założona w 2014 roku w Chinach, jest pionierem i liderem w projektowaniu i opracowywaniu własnych produktów GNSS RTK, aby lepiej odpowiadać na potrzeby branży. Nasze portfolio obejmuje płyty GNSS RTK i PPK OEM, odbiornik David GNSS, odbiornik Oscar GNSS, MatrixRTK [systemy GNSS CORS] oraz systemy nawigacji inercyjnej. Tersus to globalne centra dystrybucyjno-serwisowe w USA i Australii a już niebawem również w Europie ! Zaprojektowane z myślą o łatwości użytkowania, nasze rozwiązania obsługują multi-GNSS i zapewniają elastyczne interfejsy do różnych zastosowań, takich jak UAV, geodezja, mapowanie GIS, rolnictwo precyzyjne, nawigacja na poziomie pasa ruchu, inżynieria budowlana i monitorowanie deformacji.

Autoryzowanym i wyłącznym dystrybutorem produktów marki Tersus GNSS inc. w Polsce jest firma NTP.xyz Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku.


Copyright ©2021 Tersus GNSS - Polska, NTP.xyz Sp. z o.o.  All Rights Reserved.